Bitkisel Yağ Teknolojileri

Güvenilir olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Mükemmel işçilik

Yatırımlarınız için en iyi çözümler

Düşük yatırım maliyetleri

60th Year

HUM Şirketleri dünya çapında yemeklik yağ tesisleri ve tesis ünitelerinin kurulması konusunda uzmanlaşmıştır. Temel odak noktamız, özellikle yağlı tohum kırma ve yemeklik yağ rafine tesisleri için tasarlanmış son teknoloji ekipman ve sistemlerin imalatında yatmaktadır. Üstelik uzmanlığımız, profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından sunulan şirket içi mühendislik ve üretim hizmetlerimiz aracılığıyla yenileme yatırımları için değerli rehberlik sağlamaya kadar uzanmaktadır.

HUM Şirketleri, sektördeki altmış yılı aşkın benzersiz deneyimi ve bilgi birikimiyle sürekli olarak üretimde mükemmellik, üst düzey mühendislik çözümleri, kusursuz proje yürütme ve uzman devreye alma desteği sunmaktadır. Değerli partnerlerimize yüksek kaliteli hizmetler sunmaya kendimizi adadığımız için mükemmelliğe olan bağlılığımız, devreye alma aşamasının ötesine uzanır.

Sarsılmaz bağlılığımızın bir kanıtı olarak, HUM' un bu alanda lider bir güç olarak kalmasını sağlayarak yenilebilir yağ teknolojilerindeki gelişmelerin ön saflarında yer almaya devam ediyoruz.

BİTKİSEL YAĞ TEKNOLOJİLERİ

Herhangi bir HUM Yağlı Tohum Hazırlama İşleminde tohumlar daha fazla işlenmeden önce temizlenir.

Daha Fazla

YAĞLI TOHUM İŞLEME EKİPMANLARI

Kırma işlemi, yüksek bir protein elde etmek ve kabuk ile iç kısımları birbirinden ayrılması için tohumu parçalama işlemidir.

Daha Fazla

RENDERING EKİPMANLARI

HUM Rendering Yağ Presleri en ileri teknoloji ve mühendislik ile tasarlanmıştır.

Daha Fazla

DOĞAL GAZ EKİPMANLARI

Türkiye’den HUM ve Ukrayna’dan ELIT OIL, bilgi ve yeteneklerini birleştirerek güvenilir bir endüstriyel üretim ve tedarik firması olarak, yüksek kalite standartları ile petrol ve gaz sektörünün ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Daha Fazla

Müşteri odaklı çözümler