Hizmetlerimiz

Yüksek kaliteli ekipmanlar

HUM Şirketleri ülkemizde ve dünyada bitkisel yağ sektöründe mühendisliğini kendisinin yaptığı anahtar teslim tesisler ve tesis üniteleri kurmakta, bu tesislerde kullanılan makine ve sistemleri üretmekte, deneyimli ve uzman kadrosunun sunduğu mühendislik hizmetiyle yatırımlarınıza yön vermektedir.

Services

Taahhüt

HUM, komple teslim, anahtar teslimi, arsadan anahtara teslim, tesis modernizasyonu, kapasite artırımı, tesis taşınması gibi geniş bir yelpazede çeşitlilik gösteren taahhütlerle çalışabilme ve yatırım gerekliliklerine, yatırımcıya özel ihtiyaçlara cevap verebilme imkanına sahiptir.

Services

Mühendislik

HUM tarafından üstlenilen mühendislik hizmetleri, profesyonel ve alanının uzmanı mühendislerce yürütülür. En üst düzeyde özen, tüm gelişmeleri dikkate alan mühendislik uygulamaları, genel kabul gören mühendislik kuraları ile tam uyum, benzer uygulamalarda kullanılan en iyi yöntemler arasından ihtiyaçlara en uygunun seçilmesi tüm detaylara yansıtılarak, yatırımcı faydasının, her alanda birinci öncelikli olması temin edilir. Tüm mühendislik hizmetlerimiz DIN, AD ve EC standartlarındadır. ve modern “3D Piping and Arrangement Design” programları kullanılmaktadır;

 • Autocad Plant 3D

 • Autodesk Plant Design Suite

 • Cadworx Plant Professional

ve şirketimiz ISO 9001:2008 QMS sertifikasına sahiptir. .

Services

İnşaat

Bitkisel yağ tesisi binaları, HUM uzmanları tarafından en uygun ve en ekonomik inşaat çözümleri ile projelendirilerek, en kaliteli malzemeler ile inşa edilir.

Services

İmalat

Ekipman tasarım ve üretimi , cağdaş mühendislik kalıpları, en son teknoloji uygulamaları, birinci sınıf işçilik ve bilinen en iyiler içerisinden en uygun yöntemlerin seçilmesi ile gerçekleştirilir. Üretimimiz İzmir Ege Serbest Bölgesi içerisinde yer alan modern tesisimizde, DIN, TÜV, EN, ASME standardlarına ve AD-2000, 97/23/EC, 98/37/EC direktiflerine uygun olarak ve yeni “Pressure Vessels Design and Manufacturing” programlarıyla yapılır;

 • Ohmtech - Visual Vessel Design VVD

 • EN 13445 and ASME VIII Div.1 and Best Mechanical Design Programs;

 • Inventor - 3D CAD and Simulation for Mechanical Design

 • CAD Design - Autodesk AutoCad

Tesisimiz ISO 9001:2008 QMS sertifikasına sahiptir.Kırma, Vals, Pres, Kontinü Solvent Ekstraksiyon ve Rafine Tesisleri, dünyanın en iyi teknolojileriyle üretilmektedir.

Services

Kurulum

HUM tarafından sunulan yüksek kaliteli bitkisel yağ teknolojileri, ekipman ve hizmetleri aşağıda sıralanmıştır:
Alan hazırlığı, kaynak ve tahliye hatları, mimarlık, silolar ve stoklama tankları, temel ve destek yapılar, platformlar, ekipman montajı, kanalizasyon, yüksek gerilim dağıtım sistemleri, kesintisiz enerji destek sistemleri, hava kompresörleri, elektrik hatları, buhar kazanları, soğutma kuleleri, izolasyon malzemeleri ve montajı.

Services

Servis

 • Araştırma geliştirme,

 • Yatırım fizibilite analizleri,

 • Temel ve detay mühendislik, proje yönetimi; kalite, program ve maliyet kontrolü, işletmeye alma ve ilk üretim, işletme eğitimleri,

kısaca HUM, bitkisel yağ teknolojisi yatırımlarının her türünde ve her aşamasında işbirliği için hazırdır. Yatırımcı tarafından üstlenilen sorumluluğun büyüklüğü, kaynakların ekonomik kullanımını zorunlu kılar. HUM olarak biz, verimli, karlı yatırımlara dönüşecek projelere imza atmak amacıyla, en üstün teknoloji desteğini, en ekonomik koşullarla hizmete sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Services

Satış sonrası servis

 • Hızlı yedek parça temini

 • Uzman ekip ile planlanmış ekipman ve tesis bakımı..

 • Ekipman, tesis işletimi ve eğitim desteği.

 • Onarım servisi..

HUM, 1960 yılından bu yana güvenin adresi konumundadır.